Металеві брелки або брелоки травлені (фотогравірування)

Травлені брелоки це найшвидший спосіб виготовити брелоки на замовлення з металу. Також, цей вид виробів, є найбільш популярним при невеликих і середніх накладах. Металеві брелоки (травлені) виготовляються з металу латунь, можуть бути, як односторонні, так і двосторонні. Брелоки мають плоску поверхню, на яку передається хімічним методом гравіювання і вони виходять, як би гравійованими. Металеві брелоки покриваються гальванічним золотом, сріблом або бронзою, з подальшим фарбуванням високоякісними емалями. Фурнітура для брелока пропонується в стандартній комплектації - карабін плюс ланцюжок, а також можливі різні карабіни на вибір. Брелоки можуть мати різну форму і розмір по контуру, а також різну кількість підвісних елементів, приміром: кожна буква логотипу, це окремий підвісний елемент брелока. Продовження тексту...

Виготовлення металевих брелоків відноситься до оперативної групи виробництва, та має масу інших переваг. Вони виготовлені з металу, мають якість на високому рівні, а також у брелоках можливі різні, навіть найскладніші форми і дизайн, який можна утілити у виріб, правда, тільки в площині. Для того, щоб відобразити об'єм існують інші технології, описані в цьому розділі.

Металеві брелоки - це відмінний сувенір для партнерів, співробітників або замовників, адже вони будуть зовнішністю нагадувати про компанію, плюс нести в собі функціональність, і можуть використовуватися повсякденно, приміром, як брелоки для ключів. Брелоки або брелки, є відмінною рекламою для компанії, емблема якої знаходиться на брелку, ця реклама може працювати роки, і її бачити буде не лише той, хто носить брелок, але і його оточення.

Виготовлення брелоків здійснюється від декількох днів та більше, залежно від накладу виробу. Оскільки вироби робляться на замовлення з металу, для його виробництва необхідно виготовити обсічний штамп, і це не залежить від накладу. Тому на виробництво брелоків накладається вартість штампу і термін на його виготовлення, незалежно від накладу, 50шт це, або 5000шт. Але, не дивлячись на це, вартість брелків доступна, а їх зовнішній вигляд чудовий.