Каталог інших товарів


НАГОРОДИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Виготовлення нагород, нагороди, нагрудні знаки, ордени, нагрудні хрести, нагрудні зірки, виготовлення нагородної продукції на замовлення.


МЕДАЛІ ПРОДАЖ І ВИГОТОВЛЕННЯ

Виготовлення медалей на замовлення, а також їх продаж - сувенірні медалі, нагородні медалі, спортивні медалі, ювілейні медалі, корпоративні медалі, шкільні, золоті і срібні медалі.


ЗНАЧКИ ПРОДАЖ І ВИГОТОВЛЕННЯ

Виготовлення значків на замовлення, західні значки (поліграфічні), пластикові значки, корпоративні значки (лінза), значки з об'ємною наклейкою, металеві значки травлені, штамповані значки (карбовані), значки для рекламних акцій.


АТРИБУТИКА НА ЗАМОВЛЕННЯ І ПРОДАЖ

Виготовлення корпоративної атрибутики і символіки, а також прикрас, корпоративні подарунки для співробітників, клієнтів і партнерів.


КУБКИ ПРОДАЖ

Продаж кубків із складу в Києві, кубки економ, кубки стандартні, скляні кубки, кришталеві кубки, що комплектують для кубків, широкий вибір кубків від кращих виробників.


СТАТУЕТКИ ПРОДАЖ

Продаж статуеток із складу, пластикові статуетки, металеві статуетки, постаменти, статуетки бодібілдинг, статуетки пауерліфтинг, статуетки тварин, фігурки і фігури, широкий вибір різних статуеток, у тому числі і тематичних.


СУВЕНІРИ І ПРИЗИ

Виготовлення корпоративних призів та сувенірів на замовлення, призи і сувеніри з металу, кришталеві та скляні призи і сувеніри, призи з гравіюванням, сувеніри з нанесенням (скляні).


ДИПЛОМИ ВИГОТОВЛЕННЯ І ПРОДАЖ

Виготовлення дипломів і сертифікатів на замовлення, дипломи, грамоти, сертифікати GRAWERTON, з лазерним нанесенням, металеві, ексклюзивні, поліграфічні, плакетки сувенірні, футляри для дипломів. Виготовлення подарункових сертифікатів і прикольних дипломів.


ТАБЛИЧКИ ВИГОТОВЛЕННЯ І ПРОДАЖ

Виготовлення табличок і вивісок на замовлення, металеві таблички і вивіски, виготовлені по технології GRAWERTON, пластикові таблички (вивіски), фасадні таблички (вивіски), офісні таблички (вивіски), настільні таблички, накладки і шильди, номерки, а також технічні таблички і таблички ГОСТ.


НАНЕСЕНИЕ ДЕКОЛИ НА ПОСУДУ

Деколь - технологія випалення, нанесення зображення на посуд, на чашки, келихи, нанесення зображення на тарілки, нанесення на різний посуд, нанесення деколи, деколь призначена для нанесення накладу логотипу.


ПОСУД ПРОДАЖ

Продаж посуду по каталогах, різні види посуду - чашки, тарілки, склянки, келихи, кухлі, офісні набори.


ОБ'ЄМНІ НАКЛЕЙКИ ПРОДАЖ І ВИГОТОВЛЕННЯ

Виготовлення об'ємних наклейок (етикеток), об'ємні наклейки, магнітні наклейки, наклейки на меблі, маркувальні наклейки, автомобільні наклейки, рекламні наклейки, наклейки на виробах, заливка наклейки, оперативне виробництво.


USB FLASH, ФЛЕШКИ ПРОДАЖ

Флешки, USB Flash, флеш-накопичувачі, флеш-пам'ять, електронні книги, E - book, читалки, планшетні комп'ютери, планшетні ПК, металеві флешки, флешки під гравіювання логотипу (usb flash), шкіряні флешки, пластикові флешки, дерев'яні флешки, флешки в кам'яному корпусі, ЄКО флешки, індивідуальні флешки. виготовлення флешек, PVC флешки, міні флешки, Slim Flash, флешки кредитні карти, флешки у вигляді ручки (USB pen drive), ексклюзивні незвичайні флешки, ювелірні флешки, флешки з каменями Сваровськи (Swarovski), упаковка для флешек (чохли, коробки, футляри для флешек), усі види нанесення на флешки (брендування флешек), тиснення на флешках, USB флешки з тисненням, тамподрук на флешки, друк на флешках, гравіювання на флешках, лазерне гравіювання на флеш-накопичувачах, індивідуальні USB корпуси, PVC корпуси для флешек, випалювання на дерев'яних флешках, гравіювання дерев'яних флешек, друк на флешки, повнокольоровий друк на флешках, литий корпус з PVC, гравіювання на дерев'яних флешках, USB флешки з гравіюванням.


ВЕРСТАТИ ТАМПО ДРУК, GRAWERTON, ВИГОТОВЛЕННЯ ЗНАЧКІВ

Виробництво верстатів для РА, малого і середнього бізнесу. Верстати для виготовлення значків, тамподрук устаткування, верстат для тиснення, прес Grawerton, устаткування для виготовлення кліше, устаткування для заливки наклейок, витратні матеріали, заготівлі для значків, смола для заливки наклейки.