Брелки з полімерною лінзою, виготовлення брелків

Брелки з об'ємною наклейкою робляться з металу і заливаються полімерною смолою, яка надає брелкам об'єм, так званий ефект лінзи. Виготовлення брелків на замовлення цієї категорії має свої переваги: це недорогі брелки, вони мають кольорове зображення, аж до фотографічного, а лінза надає об'єм і захищає поверхню від ушкоджень, і виробництво брелків здійснюється оперативно, що дозволяє замовити брелки великими накладами. Саме завдяки самій технології покриття смолою, дані брелоки з полімерною лінзою є одними з самих недорогих і популярних брелків, які виготовляються під замовлення, у тому числі і як корпоративні брелки. Продовження тексту...

Корпоративні брелоки також замовляють компанії для своїх співробітників, що відрізнилися своїми досягненнями по роботі. Також подібні брелоки - це відмінні сувеніри для клієнтів, або агітаційний матеріал при проведенні рекламних акцій. Корпоративні брелоки - це найбільш вдалий спосіб показати клієнтам цілісність компанії і дати зрозуміти співробітникам, що їх цінують, що підніме їх корпоративний дух.

Ці брелки також мають і інші назви, такі як: заливні брелоки або полімерні брелоки. Завдяки чудовим властивостям полімерної смоли, брелки з полімерною лінзою довговічні і зберігають надовго первинний зовнішній вигляд. Адже смола міцно захищає зображення від вигорання та механічних ушкоджень, а також брелок стає стійким до різних дрібних ушкоджень. Заливні брелоки, відносяться до продукції високої якості, і при цьому вони мають прийнятні ціни.

Ми виготовляємо ці брелки оптом для корпоративних замовників від 50 штук.